Ticari fırın makineleri için 20L türlü gezegen karıştırıcı
Temel Özellikler
Ticaret Mülkleri
| Güç: | Elektrik | hammadde: | Su, Buğday, Süt, Un, Yumurta |
|---|---|---|---|
| Uygulama Alanları: | Snack Food Fabrikası, Ticari Catering, Et İşleme Tesisleri, Fırın | Durum: | Yeni |
| Boyut(l*g*y): | 530*480*810mm | önemli satış noktaları: | Uzun Hizmet Ömrü |
| çıktı ürün adı: | ekmek ve kek | Gerilim: | 220/380V |
| Garanti: | 1 Yıl | ağırlık: | 90 Kg |
| Güç: | 375 | Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Gıda ve İçecek Fabrikası, Restoran, Ev Kullanımı, Gıda Dükkanı, Gıda ve İçecek Dükkanları, |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri | Pazarlama Türü: | Diğer |
| makine test raporu: | Müsait değil | video çıkış denetimi: | Müsait değil |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 Yıl | çekirdek bileşenler: | Diğer |
| Vurgulamak | 20 litrelik ticari gezegen karıştırıcı,dişli tipi fırın mikseri,ticari fırın için planet mikser |
||
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Gıda ve İçecek Fabrikası, Restoran, Ev Kullanımı, Gıda Dükkanı, Gıda ve İçecek Dükkanları, Diğerleri |
| Marka Adı | WSK |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| Voltaj | 220/380V |
| Güç | 375W |
| Boyutlar (L*W*H) | 530*480*810mm |
| Ağırlık | 90KG |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama Alanları | Atıştırmalık üretici fabrikası, ticari yemek, Et işleme tesisleri, fırın |
| Hammaddeler | Su, Buğday, Süt, Un, Yumurta |
| Çıktı Ürünleri | Ekmek ve Kek |
| Önemli Satış Noktaları | Uzun hizmet ömrü |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
Bu gezegensel karıştırıcı, yüksek kaliteli ekmek ve kek üretmek için su, buğday, süt, un ve yumurta gibi çeşitli fırın malzemelerinin verimli bir şekilde karıştırılması için tasarlanmıştır.
Kalite güvencesi
Tüm ticari fırın makinelerimiz 1 yıllık garanti ile birlikte gelir ve gıda ekipmanları endüstrisinde yaklaşık 40 yıllık üretim uzmanlığı ile desteklenir.
İlgili kişi: Ms. Cici
tele: 86-510-83799935
Faksla.: 86-510-83799380