Εμπορικά μηχανήματα αρτοποιίας 20L
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | Νερό, Σιτάρι, Γάλα, Αλεύρι, Αυγό |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Εργοστάσια μεταποίησης κρέατος, αρτοποιία | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 530*480*810 χλστ | βασικά σημεία πώλησης: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
| όνομα προϊόντος εξόδου: | ψωμί και κέικ | Δυναμικό: | 220/380V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | βάρος: | 90 κιλά |
| Εξουσία: | 375 | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών, Εστιατόριο, Οικιακή χρήση, Κατάστημα τροφίμων, Καταστήματ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας | Τύπος μάρκετινγκ: | Αλλος |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Μη Διαθέσιμο | βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Μη Διαθέσιμο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος | βασικά στοιχεία: | Αλλος |
| Επισημαίνω | Εμπορικός πλανητικός αναμεικτής 20L,Αναδευτήρας αρτοποιίας τύπου γραναζιού,Πλανητικός αναδευτήρας για εμπορική αρτοποιία |
||
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων & Ποτών, Εστιατόριο, Οικιακή Χρήση, Κατάστημα Τροφίμων, Καταστήματα Τροφίμων & Ποτών, Άλλα |
| Μάρκα | WSK |
| Τόπος Προέλευσης | Τζιανγκσού, Κίνα |
| Τάση | 220/380V |
| Ισχύς | 375W |
| Διαστάσεις (Μ*Π*Υ) | 530*480*810mm |
| Βάρος | 90KG |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πεδία Εφαρμογής | Εργοστάσιο σνακ, Εμπορική εστίαση, Εργοστάσια επεξεργασίας κρέατος, Αρτοποιία |
| Πρώτες Ύλες | Νερό, Σιτάρι, Γάλα, Αλεύρι, Αυγό |
| Προϊόντα Εξόδου | Ψωμί και Κέικ |
| Βασικά Σημεία Πώλησης | Μεγάλη Διάρκεια Ζωής |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
Αυτός ο πλανητικός μίξερ έχει σχεδιαστεί για την αποτελεσματική ανάμειξη διαφόρων υλικών αρτοποιίας, συμπεριλαμβανομένων νερού, σιταριού, γάλακτος, αλευριού και αυγών, για την παραγωγή υψηλής ποιότητας ψωμιού και κέικ.
Διασφάλιση Ποιότητας
Όλα τα επαγγελματικά μας μηχανήματα αρτοποιίας συνοδεύονται από εγγύηση 1 έτους και υποστηρίζονται από σχεδόν 40 χρόνια κατασκευαστικής εμπειρίας στον κλάδο του εξοπλισμού τροφίμων.
Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380