36 Bölmeli Ticari Hamur Bölme ve Yuvarlama Makinesi Elektrikli 1220mm Hamur Yuvarlama Makinesi
Temel Özellikler
Menşe Yeri:Çin yapımı
Marka Adı:World-Seiki
Sertifikasyon:ISO,CE,CO
Model Numarası:WSK-636
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:1 Takım
Fiyat:800 USD/Set
Standart Paketleme:İhracat Tahta Sandık
Teslim Zamanı:10 iş günü
Ödeme Şartları:T/T, Western Union, D/P, D/A, L/C
Tedarik Yeteneği:100 Takım/Ay
Özellikler
| Güç: | Elektrik | hammadde: | Buğday, Un |
|---|---|---|---|
| Uygulama Alanları: | Ticari catering, Fırın | Durum: | Yeni |
| Boyut(l*g*y): | 520*420*1220mm | önemli satış noktaları: | Çevre dostu |
| çıktı ürün adı: | ekmek, pizza | Gerilim: | 220/380V |
| Garanti: | 1 Yıl | ağırlık: | 180 kg |
| Güç: | 180 | Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası, Yiyecek & İçecek Mağazaları |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri | Pazarlama Türü: | Diğer |
| makine test raporu: | Müsait değil | video çıkış denetimi: | Müsait değil |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 Yıl | çekirdek bileşenler: | Diğer |
| Vurgulamak | ticari hamur bölme ve yuvarlama makinesi elektrikli,1220mm hamur yuvarlama makinesi,36 bölmeli ticari hamur bölme ve yuvarlama makinesi |
||
Ürün Tanımı
Ticari fırın makinesi elektrikli hamur bölücü - 36 bölüm
Ürün Genel Görünümü
Profesyonel elektrikli hamur bölücü, ticari fırınlar için tasarlanmıştır ve verimli hamur bölümü için 36 bölümü bulunur.

Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Gıda ve İçecek Fabrikası, Restoran, Gıda Dükkanı, Gıda ve İçecek Dükkanları, Diğerleri |
| Marka Adı | WSK |
| Doğum yeri | Çin, Jiangsu |
| Voltaj | 220/380V |
| Güç | 180W |
| Boyutlar (L × W × H) | 520 × 420 × 1220 mm |
| Ağırlık | 180KG |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama Alanları | Ticari yemek, fırıncılık |
| Çiğ madde | Buğday, Un |
| Output Product | Ekmek, pizza. |
| Önemli Satış Noktaları | Sürdürülebilir |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
Sıkça Sorulan Sorular
- Biz kimiz?
2011 yılında kurulan Jiangsu, Çin merkezli bir şirket olarak, Doğu Asya'ya (50%), İç Piyasa'ya (30%) ve Güneydoğu Asya'ya (20%) 11-50 profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.
Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Toplu üretimden önce üretim öncesi örnekleri sağlıyoruz ve kalite standartlarını sağlamak için nakliye öncesi son denetimleri yapıyoruz.
Bizden ne alabilirsiniz?
Yumurta dövme makineleri, kalıplama makineleri, spiral karıştırıcılar, bölücü yuvarlatıcılar ve masa geri dönüşümlü çarşaf makineleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir fırın ekipmanları yelpazesi sunuyoruz.
Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Wuxi Xiangjing Makineleri Şirketi, ekmek, atıştırmalık ve mutfak ekipmanları üretiminde yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üretici.
Hangi hizmetleri sunabiliriz?
Kabul edilen teslimat şartları: FOB
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, JPY, HKD
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, L/C
Dil: İngilizce, Çince, Japonca
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, JPY, HKD
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, L/C
Dil: İngilizce, Çince, Japonca
Ürün etiketleri
İletişim Bilgileri
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
İlgili kişi: Ms. Cici
tele: 86-510-83799935
Faksla.: 86-510-83799380