36 διαιρέσεις εμπορικός διαιρέτης ζύμης στρογγυλοποιητής ηλεκτρικός 1220mm μηχανή στρογγυλοποίησης ζύμης
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:Κατασκευάζεται στην Κίνα
Ονομασία μάρκας:World-Seiki
Πιστοποίηση:ISO,CE,CO
Αριθμός μοντέλου:WSK-636
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:1 Σετ
Τιμή:800 USD/Set
Τυπική συσκευασία:Ξύλινη θήκη εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης:10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:Τ/Τ, Western Union, D/P, D/A, L/C
Δυνατότητα Προμήθειας:100 σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | Σιτάρι, Αλεύρι |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Εμπορικός τομέας εστιάσεως, αρτοποιείο | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 520*420*1220 χλστ | βασικά σημεία πώλησης: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
| όνομα προϊόντος εξόδου: | ψωμί, πίτσα | Δυναμικό: | 220/380V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | βάρος: | 180 κιλά |
| Εξουσία: | 180 | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, τρόφιμα & εργοστασίων, εστιατορίων, τροφίμων καταστημάτων, τροφίμων & ποτών ποτών καταστ |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας | Τύπος μάρκετινγκ: | Αλλος |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Μη Διαθέσιμο | βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Μη Διαθέσιμο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος | βασικά στοιχεία: | Αλλος |
| Επισημαίνω | εμπορικός διαιρέτης ζύμης στρογγυλοποιητής ηλεκτρικός,μηχανή στρογγυλοποίησης ζύμης 1220mm,36 διαιρέσεις εμπορικός διαιρέτης ζύμης στρογγυλοποιητής |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επαγγελματική Μηχανή Αρτοποιίας Ηλεκτρικός Διαιρέτης Ζύμης - 36 Τμήματα
Επισκόπηση Προϊόντος
Επαγγελματικός ηλεκτρικός διαιρέτης ζύμης σχεδιασμένος για εμπορικά αρτοποιεία, με 36 τμήματα για αποτελεσματική μερίδα ζύμης.

Τεχνικές Προδιαγραφές
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων & Ποτών, Εστιατόριο, Κατάστημα Τροφίμων, Καταστήματα Τροφίμων & Ποτών, Άλλα |
| Μάρκα | WSK |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Τζιανγκσού |
| Τάση | 220/380V |
| Ισχύς | 180W |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 520 × 420 × 1220 mm |
| Βάρος | 180KG |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πεδία Εφαρμογής | Εμπορική εστίαση, Αρτοποιία |
| Πρώτη Ύλη | Σιτάρι, Αλεύρι |
| Προϊόν Εξόδου | Ψωμί, Πίτσα |
| Βασικά Σημεία Πώλησης | Βιώσιμο |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιοι είμαστε;
Βρισκόμαστε στο Τζιανγκσού, Κίνα, ιδρύθηκε το 2011. Εξυπηρετούμε την Ανατολική Ασία (50%), την Εγχώρια Αγορά (30%) και τη Νοτιοανατολική Ασία (20%) με μια ομάδα 11-50 επαγγελματιών.
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Παρέχουμε δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και πραγματοποιούμε τελικούς ελέγχους πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε τα πρότυπα ποιότητας.
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Προσφέρουμε μια ολοκληρωμένη γκάμα εξοπλισμού αρτοποιίας, συμπεριλαμβανομένων μίξερ αυγών, μηχανών πλάσης, σπειροειδών μίξερ, διαιρετών-στρογγυλοποιητών και επιτραπέζιων αναστρεφόμενων ελαστικών.
Γιατί να αγοράσετε από εμάς αντί για άλλους προμηθευτές;
Η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. είναι επαγγελματίας κατασκευαστής με σχεδόν 30 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή εξοπλισμού ψωμιού, σνακ και κουζίνας.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να παρέχουμε;
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, JPY, HKD
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, L/C
Ομιλούμενες Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά
Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, JPY, HKD
Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, L/C
Ομιλούμενες Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά
Ετικέττες προϊόντων
Στοιχεία Επικοινωνίας
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380