36 Divisies Commerciële deegverdeler Rondmachine Elektrische 1220 mm deegrondmachine
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst:Gemaakt in China
Merknaam:World-Seiki
Certificering:ISO,CE,CO
Modelnummer:WSK-636
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid:1 Instellen
Prijs:800 USD/Set
Standaard verpakking:Houten kist exporteren
Leveringstermijn:10 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:T/T, Western Union, D/P, D/A, L/C
Leveringscapaciteit:100 sets/maand
Specificaties
| Stroom: | Elektrisch | grondstof: | Tarwe, meel |
|---|---|---|---|
| Toepassingsgebieden: | Commerciële catering, Bakkerij | Voorwaarde: | Nieuw |
| Afmeting (l*b*h): | 520*420*1220 mm | belangrijkste verkoopargumenten: | Milieuvriendelijk |
| productnaam uitvoeren: | brood, pizza | Spanning: | 220/380V |
| Garantie: | 1 jaar | gewicht: | 180 kg |
| Stroom: | 180 | Toepasselijke industrieën: | Hotels, Voedsel & de Winkels van de van het van de van het van de Drankfabriek, Restaurant, Voedselw |
| Showroom Locatie: | Geen | Marketingtype: | Ander |
| testrapport van machines: | Niet beschikbaar | video uitgaande inspectie: | Niet beschikbaar |
| Garantie op kerncomponenten: | 1 jaar | kerncomponenten: | Ander |
| Markeren | commerciële deegverdeler,elektrisch,1220 mm deegrondmachine |
||
Productomschrijving
Commerciële Bakkerijmachine Elektrische Deegverdeler - 36 Delingen
Productoverzicht
Professionele elektrische deegverdeler ontworpen voor commerciële bakkerijen, met 36 delingen voor efficiënte deegportionering.

Technische Specificaties
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Toepasselijke Industrieën | Hotels, Voedsel- & Drankfabriek, Restaurant, Voedingswinkel, Voedsel- & Drankwinkels, Overig |
| Merknaam | WSK |
| Plaats van Herkomst | China, Jiangsu |
| Voltage | 220/380V |
| Vermogen | 180W |
| Afmetingen (L×B×H) | 520 × 420 × 1220 mm |
| Gewicht | 180KG |
| Garantie | 1 Jaar |
| Toepassingsgebieden | Commerciële catering, Bakkerij |
| Grondstof | Tarwe, Bloem |
| Eindproduct | Brood, Pizza |
| Belangrijkste Verkooppunten | Duurzaam |
| Stroombron | Elektrisch |
Veelgestelde Vragen
Wie zijn wij?
Wij zijn gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2011. Wij bedienen Oost-Azië (50%), de binnenlandse markt (30%) en Zuidoost-Azië (20%) met een team van 11-50 professionals.
Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Wij leveren pre-productiemonsters vóór massaproductie en voeren eindinspecties uit vóór verzending om kwaliteitsnormen te waarborgen.
Wat kunt u bij ons kopen?
Wij bieden een uitgebreid assortiment bakkerijapparatuur, waaronder eierkloppers, vormmachines, spiraalmengers, deegverdelers en omkeerbare deegwalsen.
Waarom zou u bij ons kopen in plaats van bij andere leveranciers?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. is een professionele fabrikant met bijna 30 jaar ervaring in de productie van brood-, snack- en keukenapparatuur.
Welke diensten kunnen wij leveren?
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, JPY, HKD
Geaccepteerd betalingstype: T/T, L/C
Gesproken talen: Engels, Chinees, Japans
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, JPY, HKD
Geaccepteerd betalingstype: T/T, L/C
Gesproken talen: Engels, Chinees, Japans
Productmarkeringen
Contactgegevens
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Contactpersoon: Ms. Cici
Tel: 86-510-83799935
Fax: 86-510-83799380