Ticari Elektrikli Pişirme Taşıma Ocağı 1 Taşıma Ocağı, 400*600 mm'lik 2 Tepsisi
Temel Özellikler
Menşe Yeri:Çin yapımı
Marka Adı:World-Seiki
Sertifikasyon:ISO,CE,CO
Model Numarası:JE21T-R
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:1 Takım
Fiyat:1100 USD/Set
Standart Paketleme:İhracat Tahta Sandık
Teslim Zamanı:10 iş günü
Ödeme Şartları:L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Tedarik Yeteneği:100 Takım/Ay
Özellikler
| Güç: | Elektrik | hammadde: | un |
|---|---|---|---|
| Uygulama Alanları: | Fırın | Durum: | Yeni |
| Boyut(l*g*y): | 1350*960*560mm | önemli satış noktaları: | Çevre dostu |
| çıktı ürün adı: | ekmek, kek ve pizza | Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 1 Yıl | ağırlık: | 200 kg |
| Güç: | 5 kw | Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek Dükkanı, Diğer |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri | Pazarlama Türü: | Diğer |
| makine test raporu: | Müsait değil | video çıkış denetimi: | Müsait değil |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 Yıl | çekirdek bileşenler: | Diğer |
| Vurgulamak | 2 tepsisi olan ticari elektrikli güverte fırını,400x600 mm'lik tepsiler,Restoran için elektrikli fırın |
||
Ürün Tanımı
Ticari elektrikli fırın
Bu profesyonel elektrikli fırın, özel olarak fırıncılık mağazaları ve restoranlar için tasarlanmış 400×600 mm'lik 2 tepsinin kapasitesine sahip 1 güverteye sahiptir.Güvenilir performans ve tutarlı pişirme sonuçları için tasarlanmıştır.
Teknik özellikler
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | Gıda mağazası, diğerleri |
| Şov salonunun konumu | Hiçbiri |
| Marka Adı | WSK |
| Doğum yeri | Çin, Jiangsu |
| Voltaj | 380V |
| Güç | 5 kW |
| Boyutlar (L × W × H) | 1350×960×560 mm |
| Ağırlık | 200 KG |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama Alanları | Fırıncı |
| Çiğ madde | Un |
| Çıktı Ürünleri | Ekmek, kek, pizza. |
| Önemli Satış Noktaları | Sürdürülebilir |
| Pazarlama Türü | Diğerleri |
| Temel Bileşenler Garanti | 1 yıl |
| Temel bileşenler | Diğerleri |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
Başvurular
Sıkça Sorulan Sorular
- Kimsin sen? - Ben.
Biz Wuxi Xiangjing Makine Co., Ltd, Jiangsu, Çin merkezli, 2011 yılında kurulmuştur. fabrikamız yaklaşık 50 kişiyi istihdam ve Doğu Asya (50%), Yerel Pazar (30%),ve Güneydoğu Asya (20%).
Kaliteyi nasıl garanti edebilirsiniz?
Toplu üretimden önce üretim öncesi numuneler sağlıyoruz ve ürün kalitesini sağlamak için nakliye öncesi son denetimleri yapıyoruz.
Hangi ürünleri sunuyorsunuz?
Ürün yelpazemiz, gezegen karıştırıcıları, spiral karıştırıcılar, bölücü yuvarlatıcılar, kalıplayıcılar, dilimleyiciler, denetleyiciler, konveksiyon fırınları, güverte fırınları ve tam fırın üretim hatlarını içerir.
Neden bizi diğer tedarikçilerin yerine seçtiniz?
Wuxi Xiangjing Makineleri Şirketi, ekmek, atıştırmalık ve mutfak ekipmanları üretiminde ve üretiminde yaklaşık 40 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üretici.
Fabrikayı ziyaret edebilir miyim?
Evet, fabrika ziyaretlerini memnuniyetle karşılıyoruz. 2011'den beri profesyonel fırın ekipmanları üretim deneyimi olan Wuxi üreticisi olarak potansiyel ortaklara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
OEM siparişlerini kabul ediyor musunuz?
Evet, OEM hizmetleri sunuyoruz ve ekipmanlara logonuzu uygulayabiliriz.
Ürün etiketleri
İletişim Bilgileri
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
İlgili kişi: Ms. Cici
tele: 86-510-83799935
Faksla.: 86-510-83799380