Commerciële elektrische bakoven met 1 dek, 2 bakplaten van 400*600 mm voor bakkerij en restaurant
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst:Gemaakt in China
Merknaam:World-Seiki
Certificering:ISO,CE,CO
Modelnummer:JE21T-R
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid:1 Instellen
Prijs:1100 USD/Set
Standaard verpakking:Houten kist exporteren
Leveringstermijn:10 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit:100 sets/maand
Specificaties
| Stroom: | Elektrisch | grondstof: | meel |
|---|---|---|---|
| Toepassingsgebieden: | Bakkerij | Voorwaarde: | Nieuw |
| Afmeting (l*b*h): | 1350*960*560mm | belangrijkste verkoopargumenten: | Milieuvriendelijk |
| productnaam uitvoeren: | brood, cake en pizza | Spanning: | 380V |
| Garantie: | 1 jaar | gewicht: | 200 kg |
| Stroom: | 5 kW | Toepasselijke industrieën: | Voedingsmiddelenwinkel, andere |
| Showroom Locatie: | Geen | Marketingtype: | Ander |
| testrapport van machines: | Niet beschikbaar | video uitgaande inspectie: | Niet beschikbaar |
| Garantie op kerncomponenten: | 1 jaar | kerncomponenten: | Ander |
| Markeren | Commerciële elektrische dekenoven met 2 bakplaten,Bakkerij dekenoven 400x600mm bakplaten,Elektrische bakoven voor restaurant |
||
Productomschrijving
Commerciële elektrische bakoven
Deze professionele elektrische bakoven is voorzien van 1 dek met een capaciteit van 2 bakken van 400×600 mm, speciaal ontworpen voor bakkerijen en restaurants.Ontworpen voor betrouwbare prestaties en consistente bakresultaten.
Technische specificaties
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Voedingsmiddelenwinkel, andere |
| Locatie van de showroom | Geen |
| Merknaam | WSK |
| Plaats van oorsprong | China, Jiangsu |
| Spanning | 380 V |
| Kracht | 5 kW |
| Afmetingen (L × W × H) | 1350 × 960 × 560 mm |
| Gewicht | 200 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassingsgebieden | Bakkerij |
| Grondstoffen | Flouren |
| Uitvoerproducten | Brood, taart, pizza |
| Belangrijkste verkooppunten | Duurzaam |
| Tipe in de handel brengen | andere |
| Garantie voor kernonderdelen | 1 jaar |
| Kerncomponenten | andere |
| Stroombron | Elektrisch |
Toepassingen
Vaak gestelde vragen
- Wie ben jij? - Ik.
Wij zijn Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2011.en Zuidoost-Azië (20%).
Hoe kunt u kwaliteit garanderen?
We leveren pre-productie monsters voor de massaproductie en voeren eindinspecties uit voor verzending om de kwaliteit van het product te garanderen.
Welke producten bieden jullie aan?
Ons productassortiment omvat planetary mixers, spiral mixers, divider rounders, moulders, slicers, proofers, convection ovens, deck ovens en complete bakkerij productielijnen.
Waarom kiezen jullie ons boven andere leveranciers?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. is een professionele fabrikant met bijna 40 jaar ervaring in de productie en productie van brood, snacks en keukenapparatuur.
Mag ik uw fabriek bezoeken?
Als fabrikant uit Wuxi met ervaring in bakkerijapparatuur sinds 2011, zijn we blij om potentiële partners te ontvangen.
Accepteer je OEM-bestellingen?
Ja, we bieden OEM-diensten en kunnen uw logo op de apparatuur aanbrengen.
Productmarkeringen
Contactgegevens
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Contactpersoon: Ms. Cici
Tel: 86-510-83799935
Fax: 86-510-83799380