Επαγγελματικός Ηλεκτρικός Φούρνος Ψησίματος με 1 Όροφο, 2 Ταψιά 400*600 χιλ. για Αρτοποιείο και Εστιατόριο
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:Κατασκευάζεται στην Κίνα
Ονομασία μάρκας:World-Seiki
Πιστοποίηση:ISO,CE,CO
Αριθμός μοντέλου:JE21T-R
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:1 Σετ
Τιμή:1100 USD/Set
Τυπική συσκευασία:Ξύλινη θήκη εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης:10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Δυνατότητα Προμήθειας:100 σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | αλεύρι |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Φούρνος | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 1350*960*560 χλστ | βασικά σημεία πώλησης: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
| όνομα προϊόντος εξόδου: | ψωμί, κέικ και πίτσα | Δυναμικό: | 380V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | βάρος: | 200 κιλά |
| Εξουσία: | 5 KW | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Κατάστημα Τροφίμων, Άλλο |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας | Τύπος μάρκετινγκ: | Αλλος |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Μη Διαθέσιμο | βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Μη Διαθέσιμο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος | βασικά στοιχεία: | Αλλος |
| Επισημαίνω | Επαγγελματικός ηλεκτρικός φούρνος deck με 2 ταψιά,Φούρνος deck αρτοποιίας με ταψιά 400x600mm,Ηλεκτρικός φούρνος ψησίματος για εστιατόριο |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επαγγελματικός Ηλεκτρικός Φούρνος Ψησίματος Πάγκου
Αυτός ο επαγγελματικός ηλεκτρικός φούρνος ψησίματος πάγκου διαθέτει 1 όροφο με χωρητικότητα για 2 ταψιά 400x600 mm, σχεδιασμένος ειδικά για αρτοποιεία και εστιατόρια. Κατασκευασμένος για αξιόπιστη απόδοση και σταθερά αποτελέσματα ψησίματος.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Κατάστημα Τροφίμων, Άλλο |
| Τοποθεσία Εκθεσιακού Χώρου | Κανένα |
| Μάρκα | WSK |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Τζιανγκσού |
| Τάση | 380V |
| Ισχύς | 5 kW |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 1350x960x560 mm |
| Βάρος | 200 KG |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πεδία Εφαρμογής | Αρτοποιείο |
| Πρώτη Ύλη | Αλεύρι |
| Προϊόντα Εξόδου | Ψωμί, Κέικ, Πίτσα |
| Βασικά Σημεία Πώλησης | Βιώσιμο |
| Τύπος Μάρκετινγκ | Άλλο |
| Εγγύηση Βασικών Εξαρτημάτων | 1 Έτος |
| Βασικά Εξαρτήματα | Άλλο |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
Εφαρμογές
Συχνές Ερωτήσεις
Ποιοι είστε;
Είμαστε η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., με έδρα το Jiangsu, Κίνα, που ιδρύθηκε το 2011. Το εργοστάσιό μας απασχολεί περίπου 50 άτομα και εξυπηρετεί την Ανατολική Ασία (50%), την Εγχώρια Αγορά (30%) και τη Νοτιοανατολική Ασία (20%).
Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα;
Παρέχουμε δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και πραγματοποιούμε τελικούς ελέγχους πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος.
Τι προϊόντα προσφέρετε;
Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει πλανητικούς αναμικτήρες, σπειροειδείς αναμικτήρες, διαιρέτες-στρογγυλοποιητές, μηχανές πλάσης, κόφτες, φούρνους ωρίμανσης, φούρνους αέρα, φούρνους πάγκου και πλήρεις γραμμές παραγωγής αρτοποιίας.
Γιατί να επιλέξετε εμάς έναντι άλλων προμηθευτών;
Η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. είναι επαγγελματίας κατασκευαστής με σχεδόν 40 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή και κατασκευή εξοπλισμού για ψωμί, σνακ και κουζίνα.
Μπορώ να επισκεφτώ το εργοστάσιό σας;
Ναι, καλωσορίζουμε επισκέψεις στο εργοστάσιο. Ως κατασκευαστής του Wuxi με επαγγελματική εμπειρία στην παραγωγή εξοπλισμού αρτοποιίας από το 2011, είμαστε ευτυχείς να φιλοξενήσουμε πιθανούς συνεργάτες.
Δέχεστε παραγγελίες OEM;
Ναι, προσφέρουμε υπηρεσίες OEM και μπορούμε να εφαρμόσουμε το λογότυπό σας στον εξοπλισμό. Η τυπική μας επωνυμία WSK είναι επίσης διαθέσιμη αν προτιμάτε.
Ετικέττες προϊόντων
Στοιχεία Επικοινωνίας
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380