Mieszałka do ciasta spiralna 130kg Wielobiegowa do ciasta piekarniczego Mieszałka do ciasta 25 kg 2,2kW
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:Chiny
Nazwa marki:World-Seiki
Certyfikacja:ISO,CE,3C
Numer modelu:WSK-25
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:1 zestaw
Cena £:1500USD/Set
Standardowe opakowanie:Eksportuj drewnianą skrzynkę
Czas dostawy:10 dni roboczych
Warunki płatności:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość zaopatrzenia:100 zestawów/miesiąc
Dane techniczne
| Nazwa produktu: | Mikser do ciasta | Stan: | Nowy |
|---|---|---|---|
| Tworzywo: | Stal | Kolor: | Biały |
| Miejsce pochodzenia: | Wuxi, Chiny | OEM/ODM: | Do przyjęcia |
| Pola aplikacji: | Fabryka przekąsek, Piekarnia | Język operacyjny: | Język angielski i inne wymagania |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Pomoc techniczna wideo online | Gwarancja: | 1 rok -Darmowe części zamienne |
| Podkreślić | Mieszałka do ciasta spiralna 130kg,Mieszałka do ciasta spiralna wielobiegowa,Mieszałka do ciasta 25 kg 2 |
||
Opis produktu
WSK Professional 25kg pojemności spiralny mikser ze stali nierdzewnej z wieloma prędkościami do ciasta piekarniczego
WSK Professional Factory 25kg Piekarnia Mixer Spiral Pasty chleba
Profesjonalny spiralny mikser przeznaczony do komercyjnych piekarni i zakładów produkcji żywności o pojemności ciasta 25 kg.
Kluczowe cechy
- Konstrukcja ze stali nierdzewnej dla wytrzymałości i trwałości
- Technologia szybkiego tworzenia folii ciastowej
- Wielokrotnie regulowane ustawienia prędkości
- Zintegrowana sieć ochronna bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa eksploatacji
Specyfikacje techniczne
| Model | WSK-25 |
|---|---|
| Pojemność | mąka: 12,5 kg. |
| Prędkość spirali (RPM) | Pierwsza prędkość: 140 |
| Prędkość miski (obrotów na minutę) | Pierwsza prędkość: 12,85 |
| Wymiary miski | Wewnętrzna średnica: 442 mm. Wewnętrzna głębia: 298 mm. |
| Ogólne wymiary | 480 * 832 * 1050 mm |
| Władza | 2.2 kW |
| napięcie | 220/380V |
| Waga | 130 kg |
Wnioski
Idealny do handlowych piekarni, zakładów produkcyjnych żywności i kuchni przemysłowych.
Częste pytania
- Kim jesteś?!
Jesteśmy Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd, z siedzibą w Jiangsu, Chiny, założona w 2011 roku. Nasza fabryka zatrudnia około 50 osób i obsługuje rynki, w tym Azji Wschodniej (50%),Rynek krajowy (30%), oraz Azji Południowo-Wschodniej (20%).
Jak można zagwarantować jakość?
Przed masową produkcją dostarczamy próbki wstępnej produkcji i przeprowadzamy końcowe kontrole przed wysyłką w celu zapewnienia jakości produktu.
Jakie produkty oferujecie?
Produkujemy miksery planetarne, miksery spiralne, rozdzielacze, kształtówki, krążki, korektory, piece konwekcyjne, piece na pokładzie i kompletne linie produkcyjne piekarnicze.
Dlaczego wybrali nas od innych dostawców?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym producentem z prawie 40 letnim doświadczeniem w produkcji chleba, przekąsek i sprzętu kuchennego.
Mogę odwiedzić twoją fabrykę?
Tak, zapraszamy do wizyty w naszym zakładzie produkcyjnym w Wuxi.
Akceptujesz zamówienia OEM?
Tak, oferujemy usługi OEM i możemy nałożyć na urządzenia Twoje logo.
Tagi produktów
Szczegóły kontaktowe
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Osoba kontaktowa: Ms. Cici
teren: 86-510-83799935
Faks: 86-510-83799380