Komercyjny mikser planetarny z napędem do maszyny piekarniczej 60L
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:Wyprodukowano w Chinach
Nazwa marki:World-Seiki
Certyfikacja:ISO,CE,CO
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:1 zestaw
Cena £:650 USD 1 set, USD 630 2-10 sets , USD 600 >10 sets
Standardowe opakowanie:Eksportuj drewnianą skrzynkę
Czas dostawy:10 dni roboczych
Warunki płatności:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość zaopatrzenia:100 zestawów/miesiąc
Dane techniczne
| Moc: | Elektryczny | surowiec: | Woda, pszenica, mleko, mąka, jajko |
|---|---|---|---|
| Pola aplikacji: | Fabryka przekąsek, catering komercyjny, piekarnia | Stan: | Nowy |
| Wymiar (l*w*h): | 800*620*1320mm | kluczowe punkty sprzedaży: | Długa żywotność |
| wyjściowa nazwa produktu: | chleb i ciasto | woltaż: | 380 V |
| Gwarancja: | 1 rok | waga: | 350 kg |
| Moc: | 2250 | Obowiązujące branże: | Hotele, Fabryka artykułów spożywczych i napojów, Restauracja, Sklep spożywczy, Sklepy spożywcze |
| Lokalizacja salonu: | Nic | Typ marketingowy: | Inny |
| raport z testów maszyn: | Niedostępne | wideo-kontrola wychodząca: | Niedostępne |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok | podstawowe komponenty: | Inny |
| Podkreślić | Komercyjny mikser planetarny o pojemności 60 l,Mieszalnik piekarniczy typu sprzętu,mieszarkę planetarną do pieczenia handlowego |
||
Opis produktu
Komercyjny mikser planetarny z napędem do maszyny piekarniczej 60L
Profesjonalny mikser planetarny o pojemności 60L zaprojektowany do użytku w handlowych piekarniach, wyposażony w trwały system przesyłowy typu przekładni dla niezawodnej wydajności.
Specyfikacje techniczne
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Hotele, fabryki żywności i napojów, restauracje, sklepy spożywcze, sklepy z żywnością i napojami |
| Nazwa marki | WSK |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| napięcie | 380 V |
| Władza | 2250W |
| Wymiary (L×W×H) | 800 × 620 × 1320 mm |
| Waga | 350 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszary zastosowań | Fabryka przekąsek, restauracja handlowa, piekarnia |
| Kompatybilność surowca | Woda, pszenica, mleko, mąka, jaja |
| Produkty produkcyjne | Chleb i ciasto |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Długa żywotność |
| Źródło energii | Elektryczne |
Wnioski
Idealny do różnych zastosowań w piekarni i produkcji żywności, w tym mieszania ciasta, przygotowywania tłuszczu i mieszania składników.

Częste pytania
- Kim jesteś?!
Jesteśmy Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., z siedzibą w Jiangsu, Chiny, założona w 2011 roku. Nasza fabryka zatrudnia około 50 osób i obsługuje Azję Wschodnią (50%), Rynek Krajowy (30%),i Azji Południowo-Wschodniej (20%).
Jak można zagwarantować jakość?
Przed masową produkcją dostarczamy próbki wstępnej produkcji i przeprowadzamy końcowe kontrole przed wysyłką w celu zapewnienia jakości produktu.
Jakie produkty oferujecie?
Nasz asortyment produktów obejmuje miksery planetarne, miksery spiralne, rozdzielacze okrągłe, formowarki, krążki, korektory, piece konwekcyjne, piece pokładowe i kompletne linie produkcyjne piekarnicze.
Dlaczego wybrali nas od innych dostawców?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem z prawie 40-letnim doświadczeniem w produkcji i produkcji chleba, przekąsek i sprzętu kuchennego.
Mogę odwiedzić twoją fabrykę?
Jako producent z Wuxi z profesjonalnym doświadczeniem w produkcji sprzętu piekarniczego od 2011 roku, jesteśmy szczęśliwi mogąc gościć potencjalnych partnerów.
Akceptujesz zamówienia OEM?
Tak, oferujemy usługi OEM i możemy nałożyć na urządzenia Twoje logo.
Tagi produktów
Szczegóły kontaktowe
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Osoba kontaktowa: Ms. Cici
teren: 86-510-83799935
Faks: 86-510-83799380