Εμπορική Μηχανή Αρτοποιίας Πλανητικός Αναδευτήρας Τύπου Γραναζιού 60L
Βασικές Ιδιότητες
Εμπορικά Ακίνητα
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | Νερό, Σιτάρι, Γάλα, Αλεύρι, Αυγό |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Εργοστάσιο τροφίμων πρόχειρων φαγητών, εμπορικός τομέας εστιάσεως, αρτοποιείο | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 800*620*1320 χλστ | βασικά σημεία πώλησης: | Μεγάλη διάρκεια ζωής |
| όνομα προϊόντος εξόδου: | ψωμί και κέικ | Δυναμικό: | 380V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | βάρος: | 350 kg |
| Εξουσία: | 2250 | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο τροφίμων και ποτών, Εστιατόριο, Κατάστημα τροφίμων, Καταστήματα τροφίμων και |
| Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας | Τύπος μάρκετινγκ: | Αλλος |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Μη Διαθέσιμο | βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Μη Διαθέσιμο |
| Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος | βασικά στοιχεία: | Αλλος |
| Επισημαίνω | Εμπορικός πλανητικός αναδευτήρας 60L,Αναδευτήρας αρτοποιίας τύπου γραναζιού,Πλανητικός αναδευτήρας για εμπορική αρτοποιία |
||
Επαγγελματικός πλανητικός μίξερ 60L σχεδιασμένος για εμπορικές αρτοποιίες, με ανθεκτικό σύστημα μετάδοσης με γρανάζια για αξιόπιστη απόδοση.
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων & Ποτών, Εστιατόριο, Κατάστημα Τροφίμων, Καταστήματα Τροφίμων & Ποτών |
| Μάρκα | WSK |
| Τόπος Προέλευσης | Τζιανγκσού, Κίνα |
| Τάση | 380V |
| Ισχύς | 2250W |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 800×620×1320 mm |
| Βάρος | 350KG |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πεδία Εφαρμογής | Εργοστάσιο σνακ, Εμπορική εστίαση, Αρτοποιία |
| Συμβατότητα Πρώτων Υλών | Νερό, Σιτάρι, Γάλα, Αλεύρι, Αυγό |
| Προϊόντα Εξόδου | Ψωμί και Κέικ |
| Βασικά Σημεία Πώλησης | Μεγάλη Διάρκεια Ζωής |
| Πηγή Ενέργειας | Ηλεκτρικό |
Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές αρτοποιίας και παραγωγής τροφίμων, συμπεριλαμβανομένης της ανάμειξης ζύμης, της προετοιμασίας χτυπημάτων και της ανάμειξης συστατικών.

Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380