3 pokłady Sprzęt piekarni 12 tac 400 x 600 mm Maszyna do pieczenia chleba
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:Wyprodukowano w Chinach
Nazwa marki:World-Seiki
Certyfikacja:ISO,CE,CO
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:1 zestaw
Cena £:3500USD/Set
Standardowe opakowanie:Eksportuj drewnianą skrzynkę
Czas dostawy:10 dni roboczych
Warunki płatności:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość zaopatrzenia:100 zestawów/miesiąc
Dane techniczne
| Moc: | Elektryczny | surowiec: | Mąka |
|---|---|---|---|
| Pola aplikacji: | Piekarnia | Stan: | Nowy |
| Wymiar (l*w*h): | 1720*1570*1720 mm | kluczowe punkty sprzedaży: | Długa żywotność |
| wyjściowa nazwa produktu: | chleb, ciasto, pizza i ciasta | woltaż: | 380 V |
| Gwarancja: | 1 rok | waga: | 1550 |
| Obowiązujące branże: | Sklep spożywczy | Lokalizacja salonu: | Nic |
| raport z testów maszyn: | Niedostępne | wideo-kontrola wychodząca: | Niedostępne |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok | Typ marketingowy: | Inny |
| podstawowe komponenty: | Inny | ||
| Podkreślić | 3 pokłady sprzętu piekarniczego,Sprzęt piekarni komercyjnej 12 Tacy,Maszyna piekarnicza do chleba o wymiarach 400 X 600 mm |
||
Opis produktu
Komercyjny elektryczny piec z 3 pokładami 12 tac 400 * 600 mm do piekarni
Komercyjny elektryczny piec z trzema pokładami - 12 tac o wymiarach 400×600 mm
Specyfikacje techniczne
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Restauracje spożywcze, inne |
| Nazwa marki | WSK |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Jiangsu |
| napięcie | 380 V |
| Władza | 27 kW |
| Wymiary (L×W×H) | 1720 × 1570 × 1720 mm |
| Waga | 1550 KG |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszary zastosowań | Piekarnia |
| Surowce | Pszczoły |
| Produkty produkcyjne | Chleb, ciasto, pizza i ciastka |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Długa żywotność |
| Źródło energii | Elektryczne |
| Gwarancja na podstawowe elementy | 1 rok |
Wnioski
Ten komercyjny piec na pokładzie jest idealny dla piekarni i zakładów produkujących żywność, które wymagają dużej pojemności pieczenia z konsekwentnymi wynikami.
Częste pytania
- Kim jesteś?!
Jesteśmy Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., z siedzibą w Jiangsu, Chiny, założona w 2011 roku. Nasza fabryka zatrudnia około 50 osób i obsługuje Azję Wschodnią (50%), Rynek Krajowy (30%),i Azji Południowo-Wschodniej (20%).
Jak można zagwarantować jakość?
Przed masową produkcją dostarczamy próbki wstępnej produkcji i przeprowadzamy końcowe kontrole przed wysyłką w celu zapewnienia jakości produktu.
Jakie produkty oferujecie?
Nasz asortyment produktów obejmuje miksery planetarne, miksery spiralne, rozdzielacze okrągłe, formowarki, krążki, korektory, piece konwekcyjne, piece pokładowe i kompletne linie produkcyjne piekarnicze.
Dlaczego wybrali nas od innych dostawców?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem z prawie 40-letnim doświadczeniem w produkcji i produkcji chleba, przekąsek i sprzętu kuchennego.
Mogę odwiedzić twoją fabrykę?
Jako producent z Wuxi z profesjonalnym doświadczeniem w produkcji sprzętu piekarniczego od 2011 roku, jesteśmy szczęśliwi mogąc gościć potencjalnych partnerów.
Akceptujesz zamówienia OEM?
Tak, oferujemy usługi OEM i możemy nałożyć na urządzenia Twoje logo.
Tagi produktów
Szczegóły kontaktowe
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Osoba kontaktowa: Ms. Cici
teren: 86-510-83799935
Faks: 86-510-83799380