3-dek commerciële bakkerijapparatuur 12 roosters 400 x 600 mm bakkerijmachine voor brood
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst:Gemaakt in China
Merknaam:World-Seiki
Certificering:ISO,CE,CO
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid:1 Instellen
Prijs:3500USD/Set
Standaard verpakking:Houten kist exporteren
Leveringstermijn:10 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit:100 sets/maand
Specificaties
| Stroom: | Elektrisch | grondstof: | meel |
|---|---|---|---|
| Toepassingsgebieden: | Bakkerij | Voorwaarde: | Nieuw |
| Afmeting (l*b*h): | 1720*1570*1720 mm | belangrijkste verkoopargumenten: | Lange levensduur |
| productnaam uitvoeren: | brood, cake, pizza en gebak | Spanning: | 380V |
| Garantie: | 1 jaar | gewicht: | 1550 |
| Toepasselijke industrieën: | Voedselwinkel | Showroom Locatie: | Geen |
| testrapport van machines: | Niet beschikbaar | video uitgaande inspectie: | Niet beschikbaar |
| Garantie op kerncomponenten: | 1 jaar | Marketingtype: | Ander |
| kerncomponenten: | Ander | ||
| Markeren | 3-dek commerciële bakkerijapparatuur,commerciële bakkerijapparatuur 12 roosters,400 x 600 mm bakkerijmachine voor brood |
||
Productomschrijving
Commerciële elektrische dekoven met 3 dekken 12 diensten van 400 * 600 mm voor bakkerij
Commerciële elektrische dekoven met 3 dekken - 12 bakken van 400 × 600 mm
Technische specificaties
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Voedingsmiddelenwinkel, andere |
| Merknaam | WSK |
| Plaats van oorsprong | China, Jiangsu |
| Spanning | 380 V |
| Kracht | 27 kW |
| Afmetingen (L × W × H) | 1720 × 1570 × 1720 mm |
| Gewicht | 1550 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassingsgebieden | Bakkerij |
| Grondstoffen | Flouren |
| Uitvoerproducten | Brood, taart, pizza en gebak |
| Belangrijkste verkooppunten | Lange levensduur |
| Stroombron | Elektrisch |
| Garantie voor kernonderdelen | 1 jaar |
Toepassingen
Deze commerciële dekoven is ideaal voor bakkerijen en voedselproductiefaciliteiten die een grote bakcapaciteit met consistente resultaten vereisen.
Vaak gestelde vragen
- Wie ben jij? - Ik.
Wij zijn Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2011.en Zuidoost-Azië (20%).
Hoe kunt u kwaliteit garanderen?
We leveren pre-productie monsters voor de massaproductie en voeren eindinspecties uit voor verzending om de kwaliteit van het product te garanderen.
Welke producten bieden jullie aan?
Ons productassortiment omvat planetary mixers, spiral mixers, divider rounders, moulders, slicers, proofers, convection ovens, deck ovens en complete bakkerij productielijnen.
Waarom kiezen jullie ons boven andere leveranciers?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. is een professionele fabrikant met bijna 40 jaar ervaring in de productie en productie van brood, snacks en keukenapparatuur.
Mag ik uw fabriek bezoeken?
Als fabrikant uit Wuxi met ervaring in bakkerijapparatuur sinds 2011, zijn we blij om potentiële partners te ontvangen.
Accepteer je OEM-bestellingen?
Ja, we bieden OEM-diensten en kunnen uw logo op de apparatuur aanbrengen.
Productmarkeringen
Contactgegevens
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Contactpersoon: Ms. Cici
Tel: 86-510-83799935
Fax: 86-510-83799380