Piec elektryczny z platformą FUKUOKA 1350MM, wyposażenie komercyjnej maszyny do wypieku chleba z ogrzewaniem na podczerwień
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:Wyprodukowano w Chinach
Nazwa marki:World-Seiki
Certyfikacja:ISO,CE,CO
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:1 zestaw
Cena £:9000 USD/Set
Standardowe opakowanie:Eksportuj drewnianą skrzynkę
Czas dostawy:10 dni roboczych
Warunki płatności:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość zaopatrzenia:100 zestawów/miesiąc
Dane techniczne
| Moc: | Elektryczny | surowiec: | Mąka |
|---|---|---|---|
| Pola aplikacji: | Fabryka przekąsek, catering komercyjny, piekarnia | Stan: | Nowy |
| Wymiar (l*w*h): | 1350*960*560mm | kluczowe punkty sprzedaży: | Ekologiczny |
| wyjściowa nazwa produktu: | chleb, bagietka, tosty itp. | woltaż: | 380 V/220 V |
| Gwarancja: | 1 rok | waga: | 200 kg |
| Moc: | 6000 | Obowiązujące branże: | Hotele, Fabryka artykułów spożywczych i napojów, Restauracja, Sklep spożywczy, Sklepy spożywcze, Inn |
| Lokalizacja salonu: | Nic | Typ marketingowy: | Inny |
| raport z testów maszyn: | Niedostępne | wideo-kontrola wychodząca: | Niedostępne |
| Gwarancja na podstawowe komponenty: | 1 rok | podstawowe komponenty: | Inny |
| Podkreślić | Piec elektryczny z platformą 1350MM,Elektryczny piekarnik tarasowy FUKUOKA,Komercyjne wyposażenie maszyny do wypieku chleba z ogrzewaniem na podczerwień |
||
Opis produktu
Sprzęt piekarni komercyjnej Piekarnia podczerwona
Specyfikacje techniczne
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Hotele, fabryki żywności i napojów, restauracje, sklepy spożywcze, sklepy z żywnością i napojami, inne |
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Nazwa marki | WSK |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Jiangsu |
| napięcie | 380V/220V |
| Władza | 6000 W |
| Wymiary (L×W×H) | 1350 × 960 × 560 mm |
| Waga | 200 kg |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obszary zastosowań | Fabryka przekąsek, restauracja handlowa, piekarnia |
| Surowce | Pszczoły |
| Produkty produkcyjne | Chleba, bagety, tosty, itp. |
| Kluczowe punkty sprzedaży | Zrównoważone |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Pozostałe |
| Podstawowe składniki | Pozostałe |
| Źródło energii | Elektryczne |
Wnioski
Idealne dla fabryk przekąsek, restauracji handlowych i profesjonalnych piekarni produkujących chleb, bagety, tosty i pokrewne produkty piekarnicze.
Częste pytania
- Kim jesteś?!
Jesteśmy Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., z siedzibą w Jiangsu, Chiny, założona w 2011 roku. Nasza fabryka zatrudnia około 50 osób i obsługuje Azję Wschodnią (50%), Rynek Krajowy (30%),i Azji Południowo-Wschodniej (20%).
Jak można zagwarantować jakość?
Przed masową produkcją dostarczamy próbki wstępnej produkcji i przeprowadzamy końcowe kontrole przed wysyłką w celu zapewnienia jakości produktu.
Jakie produkty oferujecie?
Nasz asortyment produktów obejmuje miksery planetarne, miksery spiralne, rozdzielacze okrągłe, formowarki, krążki, korektory, piece konwekcyjne, piece pokładowe i kompletne linie produkcyjne piekarnicze.
Dlaczego wybrali nas od innych dostawców?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem z prawie 40-letnim doświadczeniem w produkcji i produkcji chleba, przekąsek i sprzętu kuchennego.
Mogę odwiedzić twoją fabrykę?
Jako producent z Wuxi z profesjonalnym doświadczeniem w produkcji sprzętu piekarniczego od 2011 roku, jesteśmy szczęśliwi mogąc gościć potencjalnych partnerów.
Akceptujesz zamówienia OEM?
Tak, oferujemy usługi OEM i możemy nałożyć na urządzenia Twoje logo.
Tagi produktów
Szczegóły kontaktowe
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Osoba kontaktowa: Ms. Cici
teren: 86-510-83799935
Faks: 86-510-83799380