1350MM FUKUOKA Elektrikli Tavan Fırını Kızılötesi Isıtma Ticari Ekmek Makinesi Ekipmanı
Temel Özellikler
Menşe Yeri:Çin yapımı
Marka Adı:World-Seiki
Sertifikasyon:ISO,CE,CO
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:1 Takım
Fiyat:9000 USD/Set
Standart Paketleme:İhracat Tahta Sandık
Teslim Zamanı:10 iş günü
Ödeme Şartları:L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Tedarik Yeteneği:100 Takım/Ay
Özellikler
| Güç: | Elektrik | hammadde: | un |
|---|---|---|---|
| Uygulama Alanları: | Aperatif yiyecek fabrikası, Ticari catering, Fırın | Durum: | Yeni |
| Boyut(l*g*y): | 1350*960*560mm | önemli satış noktaları: | Çevre dostu |
| çıktı ürün adı: | Ekmek, baguette, tost, vb. | Gerilim: | OEM / DOM |
| Garanti: | 1 Yıl | ağırlık: | 200 kg |
| Güç: | 6000 | Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası, Yiyecek & İçecek Mağazaları |
| Showroom Konumu: | Hiçbiri | Pazarlama Türü: | Diğer |
| makine test raporu: | Müsait değil | video çıkış denetimi: | Müsait değil |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 Yıl | çekirdek bileşenler: | Diğer |
| Vurgulamak | 1350MM Elektrikli Taş Fırını,FUKUOKA Elektrikli Katlı Fırın,Kızılötesi ısıtma ticari ekmek makinesi ekipmanları |
||
Ürün Tanımı
Ticari fırın ekipmanları Kızılötesi ısıtıcı çatı fırını
Teknik özellikler
| Durum | Yeni |
| Uygulanabilir Endüstriler | Oteller, Gıda ve İçecek Fabrikası, Restoran, Gıda Dükkanı, Gıda ve İçecek Dükkanları, Diğerleri |
| Şov salonunun konumu | Hiçbiri |
| Marka Adı | WSK |
| Doğum yeri | Çin, Jiangsu |
| Voltaj | 380V/220V |
| Güç | 6000W |
| Boyutlar (L × W × H) | 1350×960×560 mm |
| Ağırlık | 200KG |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama Alanları | Atıştırmalık fabrikası, ticari yemek, fırın |
| Çiğ madde | Un |
| Çıktı Ürünleri | Ekmek, baget, tost, vb. |
| Önemli Satış Noktaları | Sürdürülebilir |
| Pazarlama Türü | Diğerleri |
| Temel bileşenler | Diğerleri |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
Başvurular
Atıştırmalık yiyecek fabrikaları, ticari yemek işletmeleri ve ekmek, baget, tost ve ilgili fırın ürünleri üreten profesyonel fırınlar için idealdir.
Sıkça Sorulan Sorular
- Kimsin sen? - Ben.
Biz Wuxi Xiangjing Makine Co., Ltd, Jiangsu, Çin merkezli, 2011 yılında kurulmuştur. fabrikamız yaklaşık 50 kişiyi istihdam ve Doğu Asya (50%), Yerel Pazar (30%),ve Güneydoğu Asya (20%).
Kaliteyi nasıl garanti edebilirsiniz?
Toplu üretimden önce üretim öncesi numuneler sağlıyoruz ve ürün kalitesini sağlamak için nakliye öncesi son denetimleri yapıyoruz.
Hangi ürünleri sunuyorsunuz?
Ürün yelpazemiz, gezegen karıştırıcıları, spiral karıştırıcılar, bölücü yuvarlatıcılar, kalıplayıcılar, dilimleyiciler, denetleyiciler, konveksiyon fırınları, güverte fırınları ve tam fırın üretim hatlarını içerir.
Neden bizi diğer tedarikçilerin yerine seçtiniz?
Wuxi Xiangjing Makineleri Şirketi, ekmek, atıştırmalık ve mutfak ekipmanları üretiminde ve üretiminde yaklaşık 40 yıllık deneyime sahip profesyonel bir üretici.
Fabrikayı ziyaret edebilir miyim?
Evet, fabrika ziyaretlerini memnuniyetle karşılıyoruz. 2011'den beri profesyonel fırın ekipmanları üretim deneyimi olan Wuxi üreticisi olarak potansiyel ortaklara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.
OEM siparişlerini kabul ediyor musunuz?
Evet, OEM hizmetleri sunuyoruz ve ekipmanlara logonuzu uygulayabiliriz.
Ürün etiketleri
İletişim Bilgileri
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
İlgili kişi: Ms. Cici
tele: 86-510-83799935
Faksla.: 86-510-83799380