Computerbesturing Commerciële broodproofing apparatuur Mini broodproofing box 7 trays
Basis eigenschappen
Handelsgoederen
| Stroom: | Elektrisch | grondstof: | meel |
|---|---|---|---|
| Toepassingsgebieden: | De fabriek van het snackvoedsel, Commerciële catering, Bakkerij | Voorwaarde: | Nieuw |
| Afmeting (l*b*h): | 730*800*845 mm | belangrijkste verkoopargumenten: | Milieuvriendelijk |
| productnaam uitvoeren: | brood | Spanning: | 220V |
| Garantie: | 1 jaar | gewicht: | 80 kg |
| Stroom: | 900 | Toepasselijke industrieën: | Fabriek voor voedingsmiddelen en dranken, restaurant, voedselwinkel, voedselwinkel, andere |
| Showroom Locatie: | Geen | Marketingtype: | Ander |
| testrapport van machines: | Niet beschikbaar | video uitgaande inspectie: | Niet beschikbaar |
| Garantie op kerncomponenten: | 1 jaar | kerncomponenten: | Ander |
| Markeren | Computercontrole Commerciële broodproofer,845 mm commerciële broodproofing box,industriële broodproefer 7 bakken |
||
| punt | 7 Trays Proofer |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Fabriek voor voedingsmiddelen en dranken, restaurant, voedselwinkel, voedselwinkel, andere |
| Locatie van de showroom | Geen |
| Merknaam | WSK |
| Plaats van oorsprong | China |
| Jiangsu | |
| Spanning | 220 V |
| Kracht | 900 |
| Afmeting ((L*W*H) | 730*800*845 mm |
| Gewicht | 80 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassingsvelden | Fabriek voor snacks, commerciële horeca, bakkerij |
| Grondstoffen | Flouren |
| Naam van het productieproduct | brood |
| Belangrijkste verkooppunten | Duurzaam |
| Tipe in de handel brengen | andere |
| Verslag van de test van de machine | Niet beschikbaar |
| Video-uitgaande inspectie | Niet beschikbaar |
| Garantie voor kerncomponenten | 1 jaar |
| Kerncomponenten | andere |
| Stroombron | Elektrisch |

Wij zijn Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd, gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2011.en Zuidoost Azië (20%) met ongeveer 50 werknemers in onze fabriek.
We garanderen de kwaliteit door pre-productie monsters te nemen voor massaproductie en eindinspectie voor verzending.
We produceren planetary mixers, spiral mixers, divider rounders, moulders, slicers, provers, convection ovens, deck ovens, en complete bakkerij productielijnen.
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd is een professionele fabrikant met bijna 40 jaar ervaring in de productie van brood, snacks en keukenapparatuur.
Ja, we zijn een fabrikant in Wuxi met ervaring in de productie van bakkerijapparatuur sinds 2011.
Ja, we leveren OEM-diensten, inclusief custom branding.
Contactpersoon: Ms. Cici
Tel: 86-510-83799935
Fax: 86-510-83799380