Εμπορική αρτοποιία Pizza Dough Retarder με 12 δίσκους
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:Κίνα
Ονομασία μάρκας:World-Seiki
Πιστοποίηση:ISO,CE,3C
Αριθμός μοντέλου:FED-12
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:1 Σετ
Τιμή:1800USD/Set
Τυπική συσκευασία:Ξύλινη θήκη εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης:10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:L/C,D/P,D/A,T/T,Western Union
Δυνατότητα Προμήθειας:100 σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | Νερό, γάλα, αλεύρι, αυγό, ζάχαρη |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Εργοστάσιο σνακ, Εμπορική εστίαση, Εργοστάσιο επεξεργασίας λαχανικών, Αρτοποιείο, Ξενοδοχείο | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 780*1165*1035 χλστ | βασικά σημεία πώλησης: | Χαμηλό επίπεδο θορύβου |
| Λειτουργία μηχανήματος: | Στεγανοποίηση ζύμης | όνομα προϊόντος εξόδου: | Κέικ και ψωμί |
| Δυναμικό: | 220V | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| βάρος: | 180 κιλά | Εξουσία: | 2.2 |
| Όνομα προϊόντος: | Retarder Proofer | Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση: | 1 έτος, δωρεάν ανταλλακτικά |
| Λειτουργική Γλώσσα: | αγγλικός | πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικός |
| Τύπος: | Αναμικτής | OEM / ODM: | Δεκτός |
| Στυλ: | Μόδας | Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών, Εστιατόριο, Οικιακή χρήση, Κατάστημα τροφίμων, Καταστήματ | Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Συνηθισμένο προϊόν | έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρέχεται |
| βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Παρέχεται | Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος |
| βασικά στοιχεία: | Αλλος | ||
| Επισημαίνω | Αναστολέας ζύμης πίτσας,220v καθυστερητής ζύμης πίτσας,220v μικρός θάλαμος ζύμωσης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εμπορική αρτοποιία Pizza Dough Retarder με 12 δίσκους
Επαγγελματικός εξοπλισμός αρτοποιίας σχεδιασμένος για ακριβή ζύμωση ζύμης με προηγμένο σύστημα ελέγχου υπολογιστή.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Ο ακριβής έλεγχος της θερμοκρασίας εξασφαλίζει την ομοιόμορφη ζύμωση της ζύμης
- Πίνακας ελέγχου ηλεκτρονικού υπολογιστή για εύκολη λειτουργία
- Υψηλής ποιότητας υλικό επιφάνειας SUS430
- Σύστημα ενυδάτωσης με βραστό νερό (διαθέσιμη επιλογή ψεκασμού)
Τεχνικές προδιαγραφές
| Σχήμα | FED-12 |
|---|---|
| Ποσότητα δίσκων | 12 |
| Μέγεθος δίσκου | 400 × 600 mm |
| Αριθμός ράφων | 12 |
| Συνολικές διαστάσεις | Διάμετρο: 780 mm, βάθος: 1165 mm, ύψος: 1035 mm |
| Τύπος πόρτας | Μία πόρτα |
| Δύναμη | 10,8 kW |
| Τετάρτη | 220 V |
| Βάρος | 180 κιλά |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής |
| Προαιρετικά στοιχεία | Διαφανές παράθυρο, γυάλινη πόρτα |
Εφαρμογή
Ιδανικό για εμπορικές αρτοποιίες και εγκαταστάσεις παραγωγής τροφίμων που απαιτούν ακριβή έλεγχο της ζύμωσης.
Συχνές Ερωτήσεις
- Ποιος είσαι εσύ;
Είμαστε η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., με έδρα το Jiangsu της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2011.και Νοτιοανατολική Ασία (20%).
Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα;
Πραγματοποιούμε δειγματοληψία πριν από την παραγωγή μαζικής παραγωγής και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος.
Τι μπορούμε να αγοράσουμε από εσάς;
Προσφέρουμε μια πλήρη γκάμα εξοπλισμού αρτοποιίας συμπεριλαμβανομένων πλανητικών αναμεικτών, σπειροειδών αναμεικτών, διαχωριστικών στρογγυλοποιών, καλούπιων, τεμαχιστών, δοκιμαστών, φούρνων συγκέντρωσης, φούρνων καταστρώματος,και ολοκληρωμένες γραμμές παραγωγής αρτοποιίας.
Γιατί να αγοράσουμε από εσάς αντί από άλλους προμηθευτές;
Η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής με σχεδόν 40 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή ψωμιού, σνακ και εξοπλισμού κουζίνας.
Μπορώ να επισκεφτώ το εργοστάσιό σας;
Ναι, καλωσορίζουμε τους επισκέπτες στο εργοστάσιό μας στο Wuxi.
Δέχεστε OEM;
Ναι, προσφέρουμε υπηρεσίες OEM και μπορούμε να τοποθετήσουμε το λογότυπό σας στα μηχανήματα.
Ετικέττες προϊόντων
Στοιχεία Επικοινωνίας
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380