Εργοστασιακή Καλή Τιμή Φορητός Μίνι Ηλεκτρικός Φούρνος
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:Κατασκευάζεται στην Κίνα
Ονομασία μάρκας:World-Seiki
Πιστοποίηση:ISO,CE,CO
Αριθμός μοντέλου:901
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:1 Σετ
Τιμή:550 USD/Set
Τυπική συσκευασία:Ξύλινη θήκη εξαγωγής
Χρόνος παράδοσης:10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής:L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Δυνατότητα Προμήθειας:100 σετ/μήνα
Προδιαγραφές
| Εξουσία: | Ηλεκτρικός | πρώτη ύλη: | αλεύρι |
|---|---|---|---|
| Πεδία Εφαρμογής: | Εργοστάσιο τροφίμων πρόχειρων φαγητών, αρτοποιείο | Κατάσταση: | Νέος |
| Διάσταση (l*w*h): | 420*620*200 mm | βασικά σημεία πώλησης: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
| όνομα προϊόντος εξόδου: | ψωμί, μπισκότο, κέικ, πίτσα | Δυναμικό: | 220V |
| Εγγύηση: | 1 Έτος | βάρος: | 60 κιλά |
| Εξουσία: | 2800 | Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: | Κανένας |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Αλλος | έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Μη Διαθέσιμο |
| βίντεο εξερχόμενη επιθεώρηση: | Μη Διαθέσιμο | Εγγύηση βασικών εξαρτημάτων: | 1 Έτος |
| βασικά στοιχεία: | Αλλος | Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Ξενοδοχεία, Εργοστάσιο Τροφίμων & Ποτών, Εστιατόριο, Οικιακή χρήση, Κατάστημα Τροφίμων, Καταστήμ |
| Επισημαίνω | φορητός μίνι ηλεκτρικός φούρνος,ηλεκτρικός φούρνος πάγκου σε τιμή εργοστασίου,συμπαγής ηλεκτρικός φούρνος με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντων
Μίνι ηλεκτρικός φούρνος
Τεχνικές προδιαγραφές
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ξενοδοχεία, εργοστάσια τροφίμων και ποτών, εστιατόρια, καταστήματα τροφίμων, καταστήματα τροφίμων και ποτών |
| Ονομασία μάρκας | WSK |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τετάρτη | 220V |
| Δύναμη | 2800W |
| Μέγεθος (L × W × H) | 420 × 620 × 200 mm |
| Βάρος | 60 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πεδία εφαρμογής | Εργοστάσιο σνακ, φούρνο |
| Πρωτοϋλικά | Αλεύρι |
| Προϊόντα παραγωγής | Ψωμί, μπισκότα, τούρτα, πίτσα. |
| Βασικά σημεία πώλησης | Αειφόρος |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
Εφαρμογές
Ιδανικό για εργασίες αρτοποιίας, παραγωγή σνακ τροφίμων και διάφορα ιδρύματα τροφίμων που απαιτούν αποτελεσματικές λύσεις ψησίματος.
Συχνές Ερωτήσεις
- Ποιος είσαι εσύ;
Είμαστε η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., με έδρα το Jiangsu της Κίνας, που ιδρύθηκε το 2011.και Νοτιοανατολική Ασία (20%).
Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα;
Παρέχουμε δείγματα προ παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή και διεξάγουμε τελικούς ελέγχους πριν από την αποστολή για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος.
Τι προϊόντα προσφέρετε;
Η γκάμα των προϊόντων μας περιλαμβάνει πλανητικές αναμεικτικές μηχανές, σπειροειδείς αναμεικτικές μηχανές, διαχωριστικές στρογγυλοποιητές, καλούπια, τεμαχιστές, δοκιμαστές, φούρνους συγκέντρωσης, φούρνους επιπέδου και πλήρεις γραμμές παραγωγής αρτοποιίας.
Γιατί να επιλέξετε εμάς από άλλους προμηθευτές;
Η Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής με σχεδόν 40 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή και κατασκευή ψωμιού, σνακ και εξοπλισμού κουζίνας.
Μπορώ να επισκεφτώ το εργοστάσιό σας;
Ναι, καλωσορίζουμε τις επισκέψεις στο εργοστάσιο.
Δέχεστε παραγγελίες OEM;
Ναι, προσφέρουμε υπηρεσίες OEM και μπορούμε να εφαρμόσουμε το λογότυπό σας στο εξοπλισμό.
Ετικέττες προϊόντων
Στοιχεία Επικοινωνίας
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Πρόσωπο επικοινωνίας: Ms. Cici
τηλ: 86-510-83799935
Φαξ: 86-510-83799380