Fabrieksgoede Prijs Draagbare Mini Elektrische Oven
Basis eigenschappen
Plaats van herkomst:Gemaakt in China
Merknaam:World-Seiki
Certificering:ISO,CE,CO
Modelnummer:901
Handelsgoederen
Minimale bestelhoeveelheid:1 Instellen
Prijs:550 USD/Set
Standaard verpakking:Houten kist exporteren
Leveringstermijn:10 werkdagen
Betalingsvoorwaarden:L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Leveringscapaciteit:100 sets/maand
Specificaties
| Stroom: | Elektrisch | grondstof: | meel |
|---|---|---|---|
| Toepassingsgebieden: | De fabriek van het snackvoedsel, Bakkerij | Voorwaarde: | Nieuw |
| Afmeting (l*b*h): | 420*620*200 mm | belangrijkste verkoopargumenten: | Milieuvriendelijk |
| productnaam uitvoeren: | brood, koekje, cake, pizza | Spanning: | 220V |
| Garantie: | 1 jaar | gewicht: | 60 kg |
| Stroom: | 2800 | Showroom Locatie: | Geen |
| Marketingtype: | Ander | testrapport van machines: | Niet beschikbaar |
| video uitgaande inspectie: | Niet beschikbaar | Garantie op kerncomponenten: | 1 jaar |
| kerncomponenten: | Ander | Toepasselijke industrieën: | Hotels, voedsel- en drankfabriek, restaurant, thuisgebruik, levensmiddelenwinkel, voedsel- en drankw |
| Markeren | draagbare mini elektrische oven,fabrieksprijs elektrische dekenoven,compacte elektrische oven met garantie |
||
Productomschrijving
Draagbare mini-elektrische oven
Technische specificaties
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, voedsel- en drankenfabriek, restaurant, voedselwinkel, voedsel- en drankenwinkel |
| Merknaam | WSK |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Spanning | 220 V |
| Kracht | 2800 W |
| Afmetingen (L × W × H) | 420 × 620 × 200 mm |
| Gewicht | 60 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassingsgebieden | Fabriek voor snacks, bakkerij |
| Grondstoffen | Flouren |
| Uitvoerproducten | Brood, koekjes, cake, pizza. |
| Belangrijkste verkooppunten | Duurzaam |
| Stroombron | Elektrisch |
Toepassingen
Ideaal voor bakkerijen, snackproductie en diverse restaurants die efficiënte bakoplossingen nodig hebben.
Vaak gestelde vragen
- Wie ben jij? - Ik.
Wij zijn Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd., gevestigd in Jiangsu, China, opgericht in 2011.en Zuidoost-Azië (20%).
Hoe kunt u kwaliteit garanderen?
We leveren pre-productie monsters voor de massaproductie en voeren eindinspecties uit voor verzending om de kwaliteit van het product te garanderen.
Welke producten bieden jullie aan?
Ons productassortiment omvat planetary mixers, spiral mixers, divider rounders, moulders, slicers, proofers, convection ovens, deck ovens en complete bakkerij productielijnen.
Waarom kiezen jullie ons boven andere leveranciers?
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd. is een professionele fabrikant met bijna 40 jaar ervaring in de productie en productie van brood, snacks en keukenapparatuur.
Mag ik uw fabriek bezoeken?
Als fabrikant uit Wuxi met ervaring in bakkerijapparatuur sinds 2011, zijn we blij om potentiële partners te ontvangen.
Accepteer je OEM-bestellingen?
Ja, we bieden OEM-diensten en kunnen uw logo op de apparatuur aanbrengen.
Productmarkeringen
Contactgegevens
Wuxi Xiangjing Machinery Co., Ltd
Contactpersoon: Ms. Cici
Tel: 86-510-83799935
Fax: 86-510-83799380